O firmie

Spółka "Walbet" to firma rodzinna, której początki sięgają lat osiemdziesiątych. Działalność rozpoczęła się od transportu ciężarowego. Z czasem zaczęto wykonywać parkingi, utwardzać place, a także budować drogi. W ten sposób powstał Zakład Robót Drogowych. Stopniowo firma rozrastała się poprzez przyjmowanie kolejnych zleceń, zakup coraz bardziej specjalistycznego sprzętu budowlanego i transportowego oraz zatrudnienie coraz większej liczby nowych pracowników. Kluczowym momentem było uruchomienie w 1999 roku pierwszego węzła betoniarskiego.
Obecnie firma produkuje beton towarowy na zautoma-tyzowanym, profesjonalnym węźle betoniarskim. Oferuje w ciągłej sprzedaży beton klasy od C8/10 do C 50/60. Wszystkie wykonane są z atestowanych, frakcjonowanych kruszyw najwyższej jakości. Stosuje dodatki uplastyczniające, a w okresie zimowym oferuje masę betonową, wykonaną na podgrzewanym kruszywie, z dodatkami umożliwiającymi proces wiązania betonu w temperaturach ujemnych. Spółka dysponuje nowoczesnym parkiem betonmieszarek i pomp do betonu.
Spółka "Walbet" specjalizuje się również w realizacji robót budowlano-remontowych w zakresie budownictwa ogólnego, a w szczególności profesjonalnych betonowych posadzek przemysłowych.
Długoletnie doświadczenie zdobyte w realizacji złożonych zadań inwestycyjnych i remontowych pozwala nam dziś oferować usługi w zakresie kompleksowych realizacji: obiektów usługowych, hal przemysłowych, użyteczności publicznej.
firma.jpg